Про проект

Проект некомерційний, і створений з єдиною метою надання допомоги школярам м студентам у вивченні економіії та інших предметів. На цьому ресурсі розміщені різні матеріали: підручники, задачники, лекції, інші навчальні посібники.

У наш час при виконанні різних навчальних завдань, починаючи від обрахунку виконаних лабораторних робіт, і тим більше, розрахунків при виконанні дипломних робіт, не можна обійтися без допомоги комп'ютера. Тому здається доцільним розмістити літературу з чисельних методів та програмування. А так як будь-яка машина вимагає обслуговування, то розміщені програми з "обслуговування" комп'ютера і полегшують роботу з ним.

Всі викладені матеріали для вас безкоштовні і при скачування не потребують будь-яких реєстрацій.

Про авторські права

Ресурс призначений виключно для освітніх цілей. Значна частина доступних на сайті матеріалів взята з інтернету. Не виключена можливість, що автори або (і) власники авторських прав на ці матеріали будуть заперечувати проти їх знаходження у відкритому доступі. У такому випадку прохання негайно зв'язатися з адміністрацією сайту, і доступ до файлу буде закритий.

Більшість книг, викладених на сайті, випущено багато років тому. Можливо за цей час з'явилися нові видання. Якщо ви хотітете розмістити рекламма про них на сторінках сайту, я із задоволенням це зроблю, природно безкоштовно. Скористайтеся кнопкою Додати книгу.

Якщо Ви є автором викладеного документа і хочете доповнити його або змінити, уточнити реквізити автора або опублікувати інші документи, будь ласка, зв'яжіться з нами по e-mail [email protected] - ми будемо раді почути ваші побажання.

Шановні майбутні читачі!

Якщо ви скопіюєте викладені на сайті матеріали: книги, підручники та інші файли, ви повинні негайно видалити їх відразу після ознайомлення із змістом.

Копіюючи і зберігаючи їх, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно з чинним міжнародним законодавством про авторські та суміжні права.

Всі авторські права на дані файли зберігаються за правовласниками. Будь-яке комерційне і інше використання окрім попереднього ознайомлення заборонено.

Публікація даних документів не переслідує за собою ніякої комерційної вигоди. Але такі документи сприяють якнайшвидшому професійному і духовному зростанню читачів і є рекламою паперових видань таких документів.

Нові надходження

Всього підручників:

292