Виробництво туризму для молоді

Дисконтні картки

Студентські посвідчення та молодіжні карти дозволяють отримати знижки в найрізноманітніших місцях, починаючи з відвідин музею і закінчуючи нічними клубами та ресторанами.

Знижки та сервіси, що надаються за студентськими картками ISIC (International Student Identify Card)

Картка видається міжнародною організацією International Student Travel Confederation (ISTC) і є єдиним загальновизнаним посвідченням студента. У програмі бере участь понад 100 країн. Ставши власником картки Ви отримуєте доступ до більш ніж 5000 міжнародних організацій, готових надати Вам необхідну інформацію та допомогти у складній ситуації під час подорожей. Для власників карти існує Телефон екстреної допомоги (Emergency Help Line). Не подумайте, що мова йде тільки про медичну допомогу. Це безкоштовна служба, що надає інформацію: медичного характеру, юридичного характеру, про найближчі студентські туристичні офіси, передача термінових повідомлень родичам, консультації власникам кредитних карт. З будь-якої точки світу Ви можете зателефонувати за телефоном (+44) 20 8762 8110 за рахунок абонента і поговорити з оператором на англійській, французькій, німецькій та іспанській мові.

Знижки та сервіси, що надаються за молодіжним картками IYTC (International Youth Travel Card)

IYTC - це міжнародна молодіжна туристична карта для всіх, кому ще не виповнилося 26 років.

Ви можете отримати знижки на придбання авіаквитків, проїзд на автобусах і поромах, відвідування музеїв і культурних заходів, покупки в магазинах та ін, а також доступ до послуг міжнародної системи телекомунікацій ISIConnect.

Знижки та сервіси, що надаються за молодіжним картками EURO <26

Молодіжна карта EURO <26 випускається Європейською асоціацією молодіжних карток (EYCA). Карта EURO <26 - міжнародне молодіжне посвідчення (ID) і дисконтна карта. Власником карти EURO <26 може бути будь-яка людина у віці від 12 до 30 років незалежно від місця проживання, громадянства, національності і освіти.

Власниками карт EURO <26 Student можуть бути школярі, учні професійних коледжів і ліцеїв, студенти та аспіранти всіх форм навчання у віці до 30 років. Карта поєднує в собі функції молодіжного посвідчення (ID), європейського студентського квитка та дисконтної картки, яка крім знижок у дисконтній мережі EURO <26 дозволяє отримувати пільги і переваги, призначені спеціально для студентів.

Карта EURO <26 дозволяє молодим людям отримувати більше 100 000 спеціальних знижок і пільг на товари та послуги в 41 країні Європи та 40 регіонах Росії:

• 30-50% на авіаквитки в будь-яку точку світу;

• 30-50% на залізничний транспорт (в Європі);

• 10-40% на проживання в готелях і хостелах;

• 20-100% при відвідуванні музеїв, театрів, виставок і кінозалів;

• до 50% на сезонні курорти, спортивні центри, магазини, кафе і ресторани.

Символом системи є "Геркулес" (праворуч на карті). Ви зустрінете його на наклейках підприємств, які беруть участь в системі.

Змiст

Нові надходження

Всього підручників:

292