Iнтернет магазин дитячих товарів

2. Товар

  Ринок дитячих іграшок є одним з найперспективніших напрямків бізнесу. За даними маркетингових досліджень, сучасний ринок дитячих товарів є одним з найдинамічніших: його річне зростання складає 15-25%. Якщо у вас є дитина, ви обов’язково купите їй іграшку.

Від того, які іграшки оточують дитину, залежить її інтелектуальний та особистісний розвиток.

 

 Розвиваючі іграшки (сортери, пірамідки, пазли, конструктори, настільні ігри, ігри на свіжому повітрі та ін.) допомагають дитині пізнавати оточуючий світ, привчають її до цілеспрямованої, осмисленої діяльності, зосередженості,  розвивають уяву, інтуїцію, формують у дитини моральні цінності, допитливість, спостережливість, виховують художній смак, спонукають до творчості та підтримують в дитині віру у свої сили.

 У більшості європейських країн існують загальні тенденції збільшення попиту на іграшки для малюків, конструктори та іграшки-мульт/кіногерої.

  

 Умови для успішної реалізації товару:

·                   висока якість товару

·                    безпечність

·                   відповідність гігієнічним вимогам

·                   широкий асортимент продукції для різних вікових груп дітей

·                   сезонний товар

Оскільки народжуваність у світі знижується, а розвиток дітей навпаки, прискорюється, комерційний успіх більше залежить від інноваційності продуктів і добре організованих маркетингових кампаній.    

 

Змiст

Нові надходження

Всього підручників:

292