Iнтернет магазин дитячих товарів

1.Резюме

Цей бізнес-план склала Мазур Наталія Михайлівна для Дарницького районного центру зайнятості з метою отримання одноразової фінансової допомоги для започаткування власної справи.

Особа підприємця:

ü    Повна вища освіта: Національний Педагогічний Університет ім.М.П.Драгоманова,  спеціальність - вчитель української мови та літератури.

ü    Стаж роботи: менеджер з продажів супермаркету «Спортмайстер» - 3 роки; стиліст-візажист на телеканалі «Україна» - 6 років.

ü    Високий рівень комунікабельності.

ü    Рівень знання технік продажів вище середнього.

ü    Наявний досвід прямих продажів.

Бізнес-ідея: відкриття інтернет магазину  дитячих товарів іноземних та українських виробників високої якості.

Потреби, які задовольняє товар:

        Дитячі конструктори, розвиваючі іграшки та ігри – це інвестиції в освіту та розвиток дітей.

Унікальність продукту полягає у його високій якості та позитивному впливі  на розвиток творчих здібностей дитини, уяви, креативного мислення та віри у свої сили.

Конкурентоспроможність товару досягається за рахунок високої якості товару, вдалого ціноутворення та контекстної реклами, а також в організації дитячих годин у найбільших торгових центрах міста, конкурсах та акціях.

Ключові цілі та стратегії:

ü    вийти на точку беззбитковості через 6 місяців;

ü    побудова мережі дистрибуції товару в регіоні;

ü    внести свій вклад у збереження природи.

Ринок збуту: діяльність сфокусована на торгівлі в інтернет магазині.

Конкуренти: магазини дитячих товарів: «Будинок іграшок», «Антошка», «Світ іграшок»  та ін.

План маркетингу: під час проведення заходів з просування товару на ринку слід орієнтуватись на потреби сімей з дітьми, дитячих розвиваючих центрів у якісних  товарах для розвитку дітей різних вікових груп.

План виробництва: діяльність буде проводитись без використання комерційної нерухомості, що суттєво знижує рівень постійних витрат та збільшує фінансовий результат від діяльності.

Організація та управління: впродовж перших 12 місяців діяльності прийом на роботу додаткових працівників не планується. В разі успішної побудови мережі дистриб’юторів будуть  створені нові  робочі місця.

Правовий статус організації: з метою ведення бізнесу буде зареєстровано приватну особу-підприємця Мазур Наталію Михайлівну, платника єдиного податку 2-ї групи.

Показники діяльності:

ü    досягнути точки беззбитковості на 6-у місяці діяльності;

ü    досягнути точки окупності на 12-у місяці діяльності;

Змiст

Нові надходження

Всього підручників:

292